Ziemas sporta dienas “Stāmeriena 2018” SLĒPOTĀJU sacensību rezultāti

SLĒPOŠANAS SACENSĪBU REZULTĀTI

Dzimšanas
Starta NR Vārds Uzvārds gads Komanda Rezultāts Vieta
V1 2008.g.dz.un jaun.zēni (800m)
41 Jēkabs Kubuliņš 2009 SK Lejasciems 0:03:33 I
39 Igors Kūlītis 2008 Stāķi 0:03:59 II
33 Andis Kūlītis 2010 Stāķi 0:04:17 III
20 Raivo Berkolds 2010 Beļava 0:04:49 4
49 Denis Kudrjašovs 2010 Stāķi 0:05:38 5
47 Māris Kūlītis 2012 Stāķi 0:06:10 6
18 Kristers Gabrāns 2009 Gulbene 0:06:37 7
19 Jānis Pēteris Lapkovskis 2010 Beļava 0:09:01 8
S1 2008.g.dz.un jaun.meitenes (800m)
44 Sintija Birzniece 2008 Stāmeriena 0:05:46 I
25 Agate Sīmane 2010 Gulbene 0:08:03 II
27 Zane Salmiņa 2011 Gulbene 0:09:25 III
17 Ieva Griķe 2013 Pirtslietu darbnīca 0:12:15 4
24 Anna Jankava 2014 Gulbene DNF
V2 2007 – 2005.g.dz.zēni (1,8km)
3 Martins Kristers Celms 2007 SK Lejasciems 0:07:26 I
16 Mārtiņš Griķis 2007 Pirtslietu darbnīca 0:08:06 II
2 Adrians Stepe 2007 SK Lejasciems 0:08:36 III
43 Oskars Kuropatkins 2005 Stāmeriena 0:10:43 4
40 Jānis Lauris Caunītis 2007 Stari 0:12:57 5
36 Roberts Teicis 2006 Stāmeriena 0:13:18 6
41 Jēkabs Kubuliņš 2009 SK Lejasciems 0:08:15 Ā.K.
S2 2007 – 2005.g.dz.meitenes (1,8km)
29 Atra Jankava 2006 Gulbene 0:07:25 I
13 Evelīna Lazdiņa 2006 Beļava 0:07:53 II
28 Līva Salmiņa 2006 Gulbene 0:08:50 III
7 Anna Nikola Berkolde 2007 SK Lejasciems 0:09:03 4
V3 2004 – 2003.g.dz.zēni (2,6km)
21 Oskars Jaunbērziņš 2003 Beļava 0:09:43 I
6 Dāvis Ende 2004 Pirtslietu darbnīca 0:10:05 II
22 Rihards Berkolds 2004 Beļava 0:10:53 III
S5 1977 – 1958.g.dz.sievietes (2,6km)
26 Sandra Volodina 1969 Gulbene 0:10:28 I
1 Anita Žavrida 1970 Gulbene 0:15:46 II
V5 1977 – 1968.g.dz.vīrieši (5,2km)
45 Raivis Ančs 1974 Gulbene 0:16:54 I
46 Edgars Gargurnis 1971 Stradi 0:17:35 II
8 Aivars Griķis 1977 Pirtslietu darbnīca 0:17:48 III
30 Jānis Jankavs 1976 Gulbene 0:19:17 4
V6 1967 – 1957.g.dz.vīrieši (2,6km)
14 Jānis Circāns 1960 Viļaka 0:12:13 I
V7 1956.g.dz.un vecāki vīrieši (1,8km)
9 Jānis Klimons 1956 Lizums 0:07:29 I
48 Jānis Ančs 1942 Gulbene 0:07:49 II
35 Vladislavs Ponamorenko 1948 Jaungulbene 0:07:57 III
38 Guntis Balodis 1946 Druviena 0:11:03 4
10 Vladimirs Kallass 1945 Gulbene 0:12:07 5
S 1987 – 1978.g.dz.sievietes (5,2km)
12 Dace Anča 1976 Gulbene 0:19:21 I
11 Līga Berkolde 1982 Beļava 0:22:30 II
31 Dana Puidze 1981 SK Lejasciems 0:23:57 III
50 Inese Riekstiņa 1978 Stāmeriena 0:40:04 4
V 1987 – 1978.g.dz.vīrieši (7,8km)
32 Jānis Ģērmanis 1979 Stāmeriena 0:24:50 I
4 Antis Zunda 1961 Gulbene 0:25:35 II
37 Kaspars Beitāns 1990 Stari 0:27:26 III
42 Salvis Žīgurs 1982 Kalniena 0:37:34 4
15 Margus Pala 1981 Igaunija 0:49:46 5
23 Guntars Sīmanis 1980 Gulbene 0:41:25 (5,2km) 6

Comments are closed.