“Skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram”rezultāti

2008g.dz.un jaun. meitenes   (S1)
Vārds Uzvārds Dz.gads Numurs Rezultāts Vieta
Sintija Birzniece 2008 Stāmeriena 28 00:04:00 I
Evelīna Rēzija Lapsa 2009 Daukstes 30 00:04:38 II
Zane Salmiņa 2011 Gulbene 23 00:05:45 III
Ieva Griķe 2013 Stāmeriena 22 00:06:35 4
Kate Birzniece 2014 Stāmeriena 24 00:06:47 5
2008.g.dz.un jaun. zēni (V1)
Adrians Laizāns 2009 Stāmeriena 19 00:04:05 I
Mārcis Glāznieks 2010 Stāmeriena 14 00:04:36 II
Rolands Pavlovskis 2010 Rēzekne 16 00:05:03 III
Mikus Daniels Brencis 2010 Ranka 20 00:05:19 4
Kārlis Emsiņš 2009 Stāmeriena 29 00:05:21 5
Henrijs Mūrnieks 2012 Skulte 27 00:05:30 6
Edvards Mūrnieks 2012 Skulte 26 00:05:38 7
Andres Piļka 2013 Gulbene 25 00:05:41 8
Magnus Pala 2009 Igaunija 15 00:05:46 9
Marsels Neilands 2014 Gulbene 17 00:06:37 10
Reinis Dambergs 2014 Rīga 18 00:06:57 11
Kārlis Griķis 2016 Daukstes 21 00:07:15 12
2007 – 2003 dz.g. meitenes (S2)
Jolanta Pence 2004 Lejasciems 6 00:30:29 I
Elizabete Galvane 2005 Lejasciems 4 00:32:30 II
Līva Salmiņa 2006 Gulbene 38 00:42:15 III
Krista Kristiāna Brence 2005 Ranka 30 00:42:33 4
2007 – 2003 g.dz.zēni (V2)
Artūrs Filips Igaviņš 2006 Lejasciems 3 00:27:41 I
Oskars Kuropatkins 2005 Stāmeriena 8 00:28:46 II
Gustavs Galvans 2003 Lejasciems 2 00:28:55 III
Oskars Jaunbērziņš 2003 Lejasciems 15 00:30:09  4/5
Rihards Berkolds 2004 Pilskalns 62 00:30:09  4/5
Dāvis Ende 2004 Daukstes 33 00:32:02 6
Martins Kristers Celms 2007 Lejasciems 1 00:32:47 7
Mārtiņš Griķis 2007 Daukstes 32 00:34:26 8
2002 – 1998 g.dz.jaunietes (S3)
Kastrīna Ostrovska 2002 Kalniena 51 00:41:20 I
2002 – 1998 g.dz.jaunieši (V3)
Lauris Lapsa 2002 Daukstes 7 00:24:25 I
1997 – 1988g.dz.sievietes (S)
Zane Seņkāne 1996 Stāmeriena 9 00:37:24 I
Liene Sirmā 1993 Līgo 43 00:37:41 II
Kristīne Briede 1993 Gulbene 64 00:40:55 III
Diāna Asatrjana 1997 Gulbene 65 00:41:54 4
Diāna Supe 1994 Beļava 42 00:42:36 5
1997 – 1988g.dz.vīrieši (V)
Flavio Nunes 1991 Gulbene 12 00:23:50 I
Artis Luguzis 1990 Gulbene 61 00:24:31 II
Artis Maksims 1996 Alūksne 52 00:25:54 III
Āris Lazdiņš 1994 Zeltiņi 55 00:27:30 4
Rihards Timenieks 1988 Stāmeriena 66 00:30:03 5
Eduards Ostrovskis 1996 Kalniena 35 00:30:39 6
Didzis Pabērzs 1990 Gulbene 28 00:30:54 7
Zigmārs Mazulis 1989 Alūksne 53 00:31:21 8
Artūrs Folkmanis 1995 Cēsis 5 00:37:24 9
Normunds Lišiks 1993 Gulbene 58 00:38:06 10
Oskars Priedeslaipa 1991 Gulbene 63 00:40:55 11
Mareks Pabērzs 1995 Gulbene 67 00:41:51 12
Krišs Matisons 1991 Gulbene 56 00:44:18 13/14
Jānis Melngailis 1991 Gulbene 57 00:44:18 13/14
Toms Priedītis 1996 Beļava 13 DNF
Aly Ayop 1996 Cairo / Egypt 44 DNF
1987 – 1978 g.dz.sievietes (S4)
Dace Birzniece 1983 Stāmeriena 18 00:31:53 I
Evita Taurene 1982 Beļava 68 00:40:26 II
1987 – 1978 g.dz.vīrieši (V4)
Salvis Žīgurs 1982 Kalniena 54 00:27:21 I
Gatis Bērziņš 1984 Stāmeriena 49 00:28:58 II
Sergejs Baikovs 1987 Gulbene 29 00:30:19 III
Edgars Riekstiņš 1985 Stāmeriena 59 00:31:49 4
Margus Pala 1981 Estonia 48 00:33:14 5
Kaspars Vītols 1983 Gulbene 47 00:34:06 6
1977g.dz. un vec.sievietes (S5)
Dace Anča 1976 Gulbene 34 00:32:23 I
Sandra Volodina 1969 Gulbene 11 00:33:59 II
Astrīda Vēja-Āboliņa 1967 Lejasciems 10 00:42:00 III
Inga Anča 1975 Gulbene 39 00:42:20 4
1977 – 1968g.dz.vīrieši (V5)
Aivars Griķis 1977 Daukstes 31 00:27:51 I
Viesturs Ronis 1977 Gulbene 41 00:28:41 II
Normunds Riekstiņš 1975 Stāmeriena 60 00:33:20 III
Imants Mūrnieks 1975 Skulte 19 00:39:48 4
1967g.dz.un vec.vīrieši (V6)
Antis Zunda 1961 Gulbene 46 00:25:17 I
Ivars Fērmanis 1964 Alūksne 45 00:30:30 II
Jānis Supe 1951 Tirza 17 00:30:35 III
Jānis Klimons 1956 Lizums 36 00:33:02 4
Valdis Groza 1962 Lubāna 14 00:34:23 5
Jānis Circāns 1960 Viļaka 40 00:34:27 6
Jānis Ančs 1942 Gulbene 37 00:39:48 7
Vladislavs Ponomarenko 1948 Jaungulbene 16 00:43:24  8/9
Vladimirs Kallass 1945 Gulbene 50 00:43:24  8/9

 

Paldies visiem kuri piedalījās un tiekamies pēc gada !!

Comments are closed.