Aicina pieteikties pieaugušo apmācībai 12 nozarēs

Aicinām strādājošos iedzīvotājus vecumā no 25 gadiem apgūt jaunas prasmes kādā no šādām nozarēm: tekstilizstrādājumu ražošana, pārtikas rūpniecība un lauksaimniecība, ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms, drukas un mediju tehnoloģijas, transporta, enerģētikas, ķīmiskās rūpniecības, būvniecības nozare. Pieteikšanās līdz 16.aprīlim.

Kas un kā var pieteikties?

Pieejamais atbalsts

Apmācības citās vietās Latvijā

Vairāk par projektu: http://www.macibaspieaugusajiem.lv/

Kontaktinformācija: Anita Birzniece, t. 64497725, 26698096,  epasts  anita.birzniece@gulbene.lv.

Mācību iespējas Gulbenes novadā

  • SIA mācību centrā BUTS, kontaktiem: Sarmīte Deksne, t. 64471066, 27898038, e-pasts gulbene@buts.lv. Mācību programmas Gulbenē un Balvos
  • SIA mācību centrā AUSTRUMVIDZEME, kontaktiem: Aija Kalēja, t. 29462624, 64471286,  e-pasts info@austrumvidzeme.lv. Mācību programma Gulbenē

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz valsts un ES fonda finansētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, attiecīgi 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Savukārt mācības bez maksas ir personām ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

Tā kā ikviens strādājošais vecumā pēc 25 mācīties šajā projektā var tikai vienu reizi, aicinām izdarīt pārdomātu izvēli un izglītības iestādē rūpīgi izpētīt izvēlētās izglītības programmas saturu, iepazīties ar plānoto nodarbību grafiku, pasniedzējiem un noskaidrot, vai izvēlēto mācību apguvē nepieciešamas priekšzināšanas.

Comments are closed.