5.martā FOTOORIENTĒŠANĀS spēle “Uzmini Stāmerienu”

5.martā plkst. 11:00 pie Stāmerienas tautas nama aicinām uz Fotoorientēšanās spēli

” Uzmini Stāmerienu“. Spēles  dalībniekus aicinām pieteikties līdz 5.marta plkst. 10:45.

FOTOORIENTĒŠANĀS SPĒLE “Uzmini Stāmerienu !

 

Spēles galvenie noteikumi: 1. Komandas sastāvā ir no 3 līdz 4 cilvēkiem. 2. Pārvietošanās līdzeklis spēles laikā – Jūsu komandas kājas. 3. Komandai jāstartē un jāfinišē kopā. Ar sīkākiem fotoorientēšanās noteikumiem Jūs iepazīstinās spēles dienā.

Kad un kur?
​Spēle norisināsies: 5.marts Stāmerienā pie Stāmerienas tautas nama Jūsu komandai tiks dotas 45 minūtes, lai piereģistrētos, morāli sagatavotos un izplānotu savu stratēģiju. Spēles sākums 11:00 No starta līdz finiša laikam Jūsu komandai tiks dotas divas stundas, kuru laikā aicinām paradīt sevi no viss spēcīgākās un piedzīvojumu pilnākās puses. ​Spēles beigas divas stundas pēc pēdējās startējušās komandas turpat Stāmerienas tautas namā.

 

Kas nepieciešams?

1.Lielisks garastāvoklis. 2. Azartiska komanda. 3. Vismaz viens strādājošs telefons. 4. Laikapstākļiem piemērots apģērbs.

 

 

 

Kam?  
​Tiem, kuriem interesē aktīvs dzīvesveids un kustības dabā, kuriem piemīt zinātkāre un vēlme uzminēt Stāmerienu pēc fotogrāfijām. Komandas tiks dalītas divās grupās: ģimeņu (ja komandā ir vismaz viens dalībnieks līdz 12 gadiem), pārējie.  
Cik?
Lai pēc aktīvas izkustēšanās un Stāmerienas uzminēšanas varētu pacienāties ar gardām uzkodām, dalība spēlē 4,50 eiro no komandas.

 

Apbalvošana

Ar piemiņas balvām apbalvosim trīs labākās komandas abās komandu kategorijās.

 

 
 

Pieteikšanās līdz 4. martam sūtot komandas nosaukumu, dalībnieku sarakstu un dzimšanas gadu uz e-pastu stsport@inbox.lv. Vai 5. martā Stāmerienas tautas namā no 10:00 līdz 10:45.

Comments are closed.