20.februārī moto-auto trasē “Motoparks Dimanti” notiks Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā

Latvijas čempionāta skijorings turpinās Stāmerienā

Rīga, 17.februāris

                Sestdien, 20.februārī Stāmerienā pēc gandrīz mēneša ilga pārtraukuma turpināsies Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā. Šoreiz sacensību 2.posms un tas pirmo reizi notiks moto-auto trasē “Motorparks Dimanti”, kur jau šobrīd klāj aptuveni 10cm bieza sniega kārta.

Šogad Latvijas čempionātā skijoringā un ziemas motokrosā, kam paralēli norisinās arī Latvijas Kauss un Junioru čempionāts, uzsvars tiek likts uz sacensību kvalitāti. Tādēļ pie trases Stāmerienā ir īpaši piedomāts, liekot uzsvaru uz atsevišķu elementu iekļaušanu tajā, piemēram, trasē paredzēti gan viļni, gan arī vairāki negatīvi līkumi reljefainā apvidū. Trasē pašreiz turpinās sagatavošanās darbi ar speciālu tehniku, lai tā būtu maksimāli baudāma ne tikai motokrosa brucējiem, bet arī klasiskajiem skijoringa piekritējiem.

Vēršam uzmanību, ka šogad nolikumā jauna klase-  Q Juniori. Kā arī Solo Junioriem (MX65/MX85) un Kvadru Junioriem (Q50/ Q100/ QJuniori) licence dalībai Latvijas Junioru čempionātā ziemas motokrosā ir BEZMAKSAS, savukārt dalības maksa šīm klasēm ir pazemināta: 10 EUR. Detalizētāka informācija un dienas kārtība www.lamsf.lv

Sacensībās darbosies elektroniskā laika kontrole, ko nodrošinās “Motorparks”, tiešsaites rezultāti būs pieejami www.results.lv vai caur www.licence.lv

Priekšreģistrācija dalībniekiem pieejama www.licence.lv , kā arī reģistrācija un transponderu izsniegšana uz vietas no plkst. 8:00. Uz vietas būs iespēja noformēt gan vienreizējās licences, gan arī apdrošināšanas polises.

Pašreizējie Latvijas čempionāta un Kausa kopvērtējuma rezultāti pēc aizvadītā 1.posma Lēdmanē pieejami www.licence.lv

Sacensību sadarbības partneri: Gulbenes novada dome, RedBull un Motorparks “Dimanti”.

 

Informāciju sagatavoja:

Kaspars Kuļikovs

LaMSF ģenerālsekretārs

Tālr.: +371 29874628

E-pasts: kaspars@lamsf.lv

Comments are closed.